Taatsdeur met stelprofiel GewoonGers

Taatsdeur met stelprofiel in Rotterdam

Taatsdeur met stelprofiel

In Rotterdam is tussen de hal en eetkamer een enkele taatsdeur (model De Kaap) geplaatst. Aan één verticale zijde zit een stelprofiel. Dit is een extra stukje profiel dat aan de zijkant wordt geplaatst door verschillende redenen. Ten eerste is een stelprofiel geschikt wanneer je plinten hebt die je niet weg wilt halen, of je sparing wat verloop heeft én je wilt geen grote rand tussen deur en muur. Ten tweede wordt een stelprofiel geplaatst als je bijvoorbeeld achter de deur geen ruimte hebt om de draai te maken, zoals in dit geval. Zonder stelprofiel kan deze taatsdeur namelijk niet langs de deurkruk van het toilet in de hal. Een derde reden om een stelprofiel te nemen is omdat je het mooi vindt! Sommige mensen ervaren het stelprofiel als een stukje kozijn, wat men mooi vindt.

We begrijpen ook dat je een stelprofiel niet mooi vindt aan je muur. Wist je dat we nu ook stelprofielen ín de deur hebben? Zo heb je geen profiel aan je muur, maar passen we het profiel in onze deur zo aan, zodat het verloop van jouw sparing geen problemen vormt. Ben je benieuwd naar hoe dit eruitziet? Vraag het één van onze collega’s of kom eens langs in de showroom.

Wij komen jouw deur bij je inmeten, maken jouw bestelling helemaal op maat in onze eigen werkplaats én komen ‘m bij je monteren, voor de prijs die je online ziet. Jij kiest je deur uit, wij doen de rest.

Wat is een taatsdeur?

Specificaties producten

  • Type deur (hal - woonkamer)

    Taatsdeur

  • Type greep

    Standaard L-greep

  • Model

    De Kaap

  • Profielkleur

    RAL 7021

  • Type glas

    Helder glas

  • Productlijn

    Concept

  • Prijs

    € 1874,- (inclusief stelprofiel)

Taatsdeur met stelprofiel GewoonGers
Taatsdeur met stelprofiel GewoonGers
Taatsdeur met stelprofiel GewoonGers
Taatsdeur met stelprofiel GewoonGers
Taatsdeur met stelprofiel GewoonGers

Meer dan 100 gerse kleuren

De standaardkleuren die we gebruiken in de webshop zijn antraciet (RAL 7021) en wit (RAL 9010) met een matte finish. Liever een andere kleur, glasindeling, glassoort of afwerking? Kies uit meer dan 100 gerse RAL-kleuren én verschillende afwerkingen.

Taatsdeur met stelprofiel GewoonGers
Taatsdeur met stelprofiel GewoonGers
Taatsdeur met stelprofiel GewoonGers
Taatsdeur met stelprofiel GewoonGers
Taatsdeur met stelprofiel GewoonGers

Duurzame en demontabele deuren

In tegenstelling tot de meeste deuren, gebruiken wij aluminium in plaats van staal. Om drie redenen: dit hoogwaardige materiaal met krasbestendige afwerking is niet van staal te onderscheiden, gaat langer mee (want: roest niet) én is demontabel. Geen gedoe dus met transport. Of met smalle trappenhuizen. GewoonGers past dus werkelijk in ieder interieur. Ook qua look en feel: of je nu houdt van klassiek of modern, landelijk of industrieel.