
vtwonen weer verliefd op je huis
De aftrap van het seizoen mét GewoonGers
Nieuw seizoen, nieuw woondilemma! In de eerste aflevering van vtwonen weer verliefd op je huis helpt styliste Liza Naomi en Damian met hun huis in Noordwijk. Het probleem? Door hun wisselende wensen, waar ze niet uitkomen, staat er bijna niks in huis. De unieke ruimtes worden door middel van 2 GewoonGers producten verdeeld: van hal naar woonkamer is een deur voor in het bestaande kozijn geplaatst. En de keuken en eetkamer worden subtiel afgesloten door een enkel paneel. Beide producten zijn in het wit (RAL 9010) én bevatten rookglas.
Bekijk alle producten in de webshop. Alles wordt vrijblijvend ingemeten, op maat gemaakt én gemonteerd. Heb je zelf een idee? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Specificaties producten
-
Type deur 1 (van hal naar woonkamer)
Deur voor in het bestaande kozijn
-
Model
De Kaap
-
Glassoort
Rookglas
-
Profielkleur
RAL 9010
-
Prijs
€ 1649,-
-
Type wand 2 (van keuken naar woonkamer)
Enkel wandpaneel
-
Model
De Kaap
-
Glassoort
Rookglas
-
Profielkleur
RAL 9010
-
Prijs
€ 1599,-











En? Zie je het al zitten? Stel online je eigen deur samen en laat GewoonGers het werk doen. Wij meten je bestelling vrijblijvend in, maken ‘m op maat én monteren ‘m. Voor een vaste prijs natuurlijk.